10155428_4184847755766_7718156353759245482_n

7 maja, godz. 18:00, budynek dawnej Biblioteki UW

 

Jeden z najlepszych polskich dowódców wojskowych odpowie na Wasze pytania!

Zapraszamy serdecznie na spotkanie z generałem Romanem Polko. Odbędzie się ono 7 maja o godzinie 18 w budynku Starej Biblioteki UW (sala w ustalaniu). 

Młodzi dla Polski wraz z autorami bloga iktomaracje.pl przygotowali spotkanie, które zostanie przeprowadzone w ramach innowacyjnej dynamicznej formuły ?hyde park?. To nie będzie wykład, ani nudne opowieści, tylko dociekliwe pytania i konkretne odpowiedzi na tematy związane z polskim wojskiem, bezpieczeństwem i obronnością.

? Sami się nie obronimy ? mówił kilka miesięcy temu w wywiadzie dla ?Do Rzeczy? gen. Polko. Czy NATO nam w tej obronie pomoże? Wreszcie pod koniec tego roku polska armia ostatecznie wycofa się z Afganistanu. Misja ISAF dobiegnie końca. Czy dotrzymanie sojuszniczych zobowiązań opłaci się Polsce? Między innymi o te sprawy będzie można zapytać generała Romana Polko.

Każdy będzie mógł przed wydarzeniem wysłać pytanie do gościa. Swoimi refleksjami będzie można też podzielić się w trakcie debaty ? bezpośrednio lub przez Internet. Na Twitterze zostanie utworzony specjalny hashtag #grillowanie, pod którym będzie można przesyłać pytania do prowadzących. Zachęcamy również do kontaktu za pomocą naszej skrzynki mailowej mlodzidlapolski@gmail.com.