ksOKO

Młodzi dla Polski rozpoczynają kolejny sezon spotkań z cyklu Hyde Park. Tym razem naszym gościem będzie ks. dr hab. Dariusz Oko z Uniwersytetu Jana Pawła II w Krakowie. Spotkanie odbędzie się we wtorek 21 października o godzinie 20:15 w Auli Starej Biblioteki UW. 

W nowym roku akademickim Młodzi dla Polski kontynuują zapoczątkowane w 2012 roku cykle debat. Ideą przewodnią jest umożliwienie szerokiemu gremium osób, w szczególności studentom, bezpośredniego kontaktu ze znanymi osobami poprzez zadawanie pytań. W ramach „Hyde Parku” spotykaliśmy się już m. in. z Jarosławem Gowinem, gen. Romanem Polko czy Zbigniewem Ziobro.

Spotkanie rozpocznie się od kilkunastominutowego, wprowadzającego wystąpienie księdza Dariusza Oko.

Początkowo wydarzenie miało odbywać się w formule debaty nt. gender, jednak prof. Magdalena Środa oraz prof. Jan Hartman odrzucili nasze zaproszenia. W związku z tym zapraszamy także osoby, które nie zgadzają się z ks. Oko i chciałyby mu zadać pytanie.

Swoimi refleksjami będzie można też podzielić się w trakcie debaty ? bezpośrednio lub przez Internet. Na Twitterze zostanie utworzony specjalny hashtag #HydePark pod którym będzie można przesyłać pytania. Zachęcamy również do kontaktu za pomocą naszej skrzynki mailowej kontakt@mlodzidlapolski.pl

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

ksOKO