12

Stowarzyszenie Młodzi dla Polski zaprasza na spotkanie ?Hyde Park z Andrzejem Dudą ? wyzwania prezydentury z perspektywy młodego pokolenia?, które odbędzie się w sobotę 21 marca w Sali Kolumnowej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, ul. Jana Kilińskiego 1, rozpoczęcie o godz. 12:30. Gościem naszego spotkania będzie kandydat na Prezydenta RP, Andrzej Duda. Wstęp na spotkanie jest wolny.

Młodzi ludzie w najbliższą sobotę z inicjatywy Stowarzyszenia Młodzi dla Polski przepytają w Białymstoku Andrzeja Dudę z jego planów dotyczących młodego pokolenia. Spotkanie będzie miało wyjątkową formułę, ponieważ pytania do kandydata skierują młodzi ludzie, którzy będą chcieli poznać poglądy kandydata na najważniejsze problemy z jakimi boryka się ich pokolenie.

Istotą spotkania jest interakcja z zaproszonym gościem, jak również poznanie szczegółów programowych ważnych dla naszego pokolenia, czyli ludzi młodych ? pracujących oraz uczących się.

Przewidujemy możliwość zadawania pytań dotyczących meritum spotkania przez publiczność. W zależności od aktywności i zainteresowania słuchaczy poszczególne wypowiedzi będą wybierane przez moderatora dyskusji w celu zachowania należytej dynamiki zebrania oraz uzyskania jak największej ilości informacji od gościa na temat działań w zakresie założonego tematu.

Osoby, które nie będą mogły w spotkaniu uczestniczyć mogą wysyłać swoje pytania na adres kontakt@mlodzidlapolski.pl, jak również dodając w mediach społecznościowych hashtag #ZapytajDudę.

LINK DO WYDARZENIE NA FACEBOOKU