WŁADZE STOWARZYSZENIA

Krzysztof Bielak 

Od najmłodszych lat aktywny samorządowiec i społecznik. W Młodych dla Polski od początku swej studenckiej przygody. W latach 2015/2016 członek zarządu OU MdP UW. Od kwietnia 2016 pełni funkcję Prezesa Stowarzyszenia.  Jest studentem Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Szczególnie upodobał sobie historię, ceni dobrą książkę i film. Prywatnie poświęca się również sportowi, a jego zainteresowania obejmują też marketing, badania społeczne i PR. W swojej działalności nie zapomina również o swej małej ojczyźnie – Podkarpaciu.
kontakt: k.bielak@mlodzidlapolski.pl


Karolina Wydra

IMG_0076-02

Pochodzi z Podkarpacia. Studentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Pasjonatka historii i piłki  nożnej. W Młodych dla Polski pełni funkcji sekretarza zarządu.


Dorota Skowron

DSC_9419

Studentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Kolegium MISMaP Uniwersytetu Warszawskiego. Absolwentka programu stypendialnego w ISCTE Business School w Lizbonie. Pasjonatka ekonomii i filozofii. Zawodowo związana z branżą doradczą. W Młodych dla Polski zajmuje się inicjowaniem działalności formacyjnej dla członków stowarzyszenia.


Grzegorz Kowalczyk

 zdjęcie

Pochodzi z Radomia. Student dziennikarstwa i medioznawstwa ze specjalizacją public relations i marketing medialny na Wydziale Dziennikarstwa Informacji i Bibliologii UW oraz politologii na Wydziale Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW.  Członek zespołu Laboratorium Badań Medioznawczych. Pisze dla istotnie.pl. Laureat LV Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym. Interesuje się marketingiem politycznym, międzynarodowymi stosunkami gospodarczymi, historią XX wieku i piłką nożną. W Młodych dla Polski odpowiada za kontakty z mediami.


Piotr Znojek

zdjęcieMdP

Pochodzi z Kielc. Obecnie mieszka w Warszawie. Student prawa i filozofii. Poza studiowaniem interesuje się historią, kulturą i literaturą. W Młodych dla Polski już drugą kadencję zajmuje się sprawami finansowymi.

kontakt: p.znojek@mlodzidlapolski.pl


Karol Przemski

IMG_20170911_234150_288

Pochodzi z Białej Podlaskiej. Student prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Zawodowo związany z branżą prawniczą. W Młodych dla Polski pełni funkcje członka zarządu do spraw projektów.


KOMISJA REWIZYJNAPiotr Woźniak

21584809_1508032405939221_550722872_n

Pomorzanin, student IV roku prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Poprzednio członek zarządu MdP UW. Otrzymał stypendium Rektora UW dla najlepszych studentów. Zainteresowania naukowe: prawo materialne Unii Europejskiej, historia myśli politycznej i prawnej. Miłośnik muzyki filmowej, literatury postapokaliptycznej, kina grozy oraz współczesnych gier cRPG i pierwszoosobowych shooterów.

Anna Zembura

AZ

Urodzona w Warszawie, absolwentka gimnazjum i liceum o profilu matematycznym, studentka II roku studiów licencjackich w Szkole Głównej Handlowej na kierunku Metody Ilościowe w Ekonomii i Systemy Informacyjne. Od lat działa społecznie, między innymi jako instruktorka ZHP. Interesuje się historią, w szczególności epoką schyłku I RP. W przedszkolu fanka Sienkiewicza, teraz poleca poczytać Cata.


Krzysztof Kamiński

13285539_1150544981632526_2071815740_n

Jeden z założycieli stowarzyszenia Młodzi dla Polski, wcześniej wiceprezes MdP UW. Absolwent Instytutu Nauk Politycznych UW, obecnie student magisterkich studiów menagerskich i bezpieczeństwa wewnetrznego na Uniwersytecie Warszawskim. Stypendysta Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce, otrzymał stypendium Rektora UW dla najlepszych studentów. Od szesnastego roku życia związany z aktywnością społeczna i polityczną. Obszary zainteresowań: bezpieczeństwo energetyczne, zarządzanie organizacją. Prywatnie miłośnik motoryzacji, dobrej kuchni i jazzu.