logo-uj-niebieskie

Młodzi dla Polski UJ są organizacją studencką powstałą wiosną 2013 roku. Skupia ona środowisko studentów, którzy za cel obrali sobie propagowanie obywatelskiej i aktywnej społecznie postawy młodych ludzi oraz szerzenie fundamentalnych dla tej organizacji wartości, jakimi są wolność i patriotyzm.

Organizując wydarzenia kulturalne, debaty polityczno-społeczne oraz konferencje, na których poruszane są tematy niezwykle ważne z punktu widzenia funkcjonowania państwa, pragniemy zwrócić uwagę młodych ludzi na ogromne znaczenie ich aktywnego udziału w kształtowaniu teraźniejszego i przyszłego kształtu naszej Ojczyzny. Przy okazji tych spotkań chcemy przyczynić się do budowania poczucia wspólnoty i świadomości, że działając razem, jesteśmy realnym uczestnikiem debaty społecznej i politycznej.

Krzewimy świadomość historyczną , przypominając o tak wielu chlubnych wydarzeniach i postaciach przyczyniających się do istnienia naszego kraju. Jesteśmy dumni z naszej historii, kultury, tradycyjnych wartości, nie wstydzimy się naszych poglądów.

Jeśli także nie chcesz biernie obserwować, ale tak jak my, pragniesz budować Polskę dla Młodych, dołącz do nas!

Kontakt: Bartłomiej Bąk
+48 500 106 864
bartek.bak.pl@gmail.com