patriotyzm

19 kwietnia Młodzi dla Polski wraz z Samorządem Studentów Uniwersytetu Warszawskiego zorganizowali koncert piosenek Jacka Kaczmarskiego oraz debatę na temat patriotyzmu jutra.

W trakcie koncertu można było usłyszeć utwory barda „Solidarności” w aranżacji grupy młodych muzyków. Po koncercie odbyła się debata w której udział wzieli: Rafał Ziemkiewicz z „Uważam Rze”, Jarosław Kuisz z „Kultury Liberalnej” oraz Maks Kraczkowski, polityk Prawa i Sprawiedliwości.

5 thoughts on “Patriotyzm jutra – Młodzi dla Polski

  1. If some one desires expert view about blogging after that i suggest him/her to pay a quick visit this website, Keep up the pleasant work.

  2. W młodych nadzieja, że zmienią świat i zmienią relacje między ludzkie, i że nie będzie już tyle nienawiści w ludziach, poniżania i krytyki do tego stopnia, że nie chce się żyć. Mąż mnie wyzywa i nic na to nie mogę poradzić…

  3. Najlepsze torby papierowe w Łodzi to torby reklamowe i w stu procentach ekologiczne, wykonane z papieru a nie jakiś folii czy innych tworzyw sztucznych, którymi później żywią się ryby i żółwie. Papier rozkłada się kilka tygodni, a folia kilkaset lat…
    Poprostu wspaniale jest mieć firmę w Łodzi i sprzedawać różne ciekawe rzeczy i potem zapakować w elegancką torebkę papierową swój produkt. Klient wychodzi zadowolony do Ciebie i ma w ręku zakupy w mocnej torbie z Twoim logo – niebywałe i podniecające.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Rozwiąż zadanie *