babeczki

W czwartek 25 lutego spotkaliśmy się na Uniwersytecie Warszawskim na spotkaniu rekrutacyjno- informacyjnym. Na zaproszonych czekała słodka niespodzianka, ciekawe informacje oraz gra integracyjna. Frekwencja dopisała i tym razem.

Tego wieczoru przywitaliśmy zarówno grono członków jak i sympatyków organizacji ogólnouniwersyteckiej Uniwersytetu Warszawskiego oraz Stowarzyszenia Młodych dla Polski. Szczególnie ciepło przyjęliśmy osoby zainteresowane działalnością w ramach naszej organizacji. Nowo przybyli zapoznali się z naszą misją jaką jest krzewienie idei wolnościowych i patriotycznych. Po krótkiej prezentacji naszej działalności przyszedł czas, aby nasi nowi przyjaciele opowiedzieli coś o sobie. Obecni członkowie organizacji zadbali o komfort naszych gości- przeprowadziliśmy grę integracyjną, która dostarczyła sporo radości wszystkim jej uczestnikom. Nie zabrakło również poczęstunku- każdy kto przybył na spotkanie mógł raczyć się pysznymi babeczkami, w których wyrobie specjalizują się nasze koleżanki Ewa i Justyna. Oprócz walorów smakowych, były one pięknie udekorowane.

babeczki

Ku naszej uciesze na spotkaniu pojawiła się pokaźna grupa osób z Politechniki Warszawskiej oraz Szkoły Głównej Handlowej. Jest to kolejny już sygnał, że na otwarcie naszych kolejnych organizacji ogólnouniwersyteckich oczekuje wielu studentów także na tych uczelniach. Serdecznie zapraszamy zatem wszystkich do dalszego śledzenia naszej działalności, a przede wszystkim do dołączenia do nas! :)  LINK

rekr1