Organizacja Uniwersytetu Warszawskiego Młodzi dla Polski powstała w kwietniu 2012 roku z inicjatywy studentów kilku wydziałów naszej uczelni. Zajmujemy się propagowaniem postaw obywatelskich, patriotyzmu, świadomości politycznej. Organizujemy debaty i spotkania z inspirującymi osobistościami życia publicznego, a także wiele innych wydarzeń kulturalnych. Naszym celem jest integracja środowiska młodych konserwatystów, dla których ważna jest przyszłość naszego kraju. Dlatego dbamy o elementy tradycji i historii Polski oraz otwarcie dyskutujemy o roli naszego pokolenia. Chcemy być organizacją dla każdego studenta, a nawet szerzej ? dla każdego młodego Polaka wyznającego podobny system wartości.

Zapraszamy do współpracy na Uniwersytecie Warszawskim!

 

PREZES MDP UW:

20171207_180402 (1) (1)Michał Siuda – Prezes zarządu Młodzi dla Polski UW. Pochodzi z Kutna. Student 5 roku politologii na Instytucie Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Pracował przy projektach takich jak Kongres Polska Wielki Projekt oraz Młodzi 590. Jego zainteresowania badawcze to marketing i doradztwo polityczne. W wolnym czasie pasjonat historii, literatury i kina. Szczególnie interesuje się kulturą i historią Japonii.

 

 

 

ZARZĄD MDP UW:

IMG_20170814_161031 (1)

Hanna Gęśla – Pochodzi z Krasnobrodu na Roztoczu. Absolwentka studiów licencjackich na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego. Obecnie rozpoczyna studia magisterskie na specjalności Finanse Publiczne i Podatki również na WNE UW. Z działalnością Młodych dla Polski związana od października 2015 roku. Uwielbia tańczyć i jeździć na nartach.

 

 

 

zdjęcie na stronę (1)

 

 

Józef Izbicki – Działa w stowarzyszeniu od 2 lat. Jest studentem prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Aktywnie działa w studenckim ruchu naukowym — uczestniczy w pracach trzech kół naukowych. Interesuje się historią, filozofią i polityką. Laureat LV Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym. Współpracuje z Krajowym Funduszem na Rzecz Dzieci.

 

 

 

IMG_3477 (1)
Kamil Kulpa – Pochodzi z Warszawy, tu też studiuje prawo na Uniwersytecie Warszawskim. Od kilku lat aktywnie działa w organizacjach pozarządowych w tym od 2015 w stowarzyszeniu Młodzi dla Polski. W wolnych chwilach najchętniej poznawałby inne kultury przez żołądek, przemierzając świat, Często oddaje się literaturze, historii i muzyce klasycznej, skrupulatnie śledzi bieżącą sytuację polityczną w kraju i na świecie pozostawiając refleksje dla siebie. Sport, który nade wszystko kocha, zajmuje ostatnie chwile wolnego czasu.

 

 

 

unnamed (1)
Bartosz Pawłowski – Ukończył Liceum im. Stefana Batorego w Warszawie, od matury zaangażowany w 3 sektorze. Obecnie studiuje na Wydziale Nauk Ekonomicznych UW, a przyszłość zawodową planuje związać z gospodarką i finansami. W wolnych chwilach czyta o anglosaskiej polityce, współczesnych konfliktach zbrojnych i niecodziennych strategiach biznesowych.